Fytofontana Aurecon forte lašai Natūralūs ausų lašai ausų skausmui malšinti, 10 ml

Fytofontana Aurecon forte lašai Natūralūs ausų lašai ausų skausmui malšinti, 10 ml

Fytofontana Aurecon junior ausų purškalas, 30 ml

Fytofontana Aurecon junior ausų purškalas, 30 ml

Fytofontana Aurecon forte Junior lašai, Natūralūs ausų lašai ausų skausmui malšinti, 10 ml

6,66 €

Fytofontana Aurecon forte Junior lašai, 10 ml

Natūralūs ausų lašai ausų skausmui malšinti

Medicinos priemonė

 

Tinka vaikams nuo 6 mėnesių.

 

Paskirtis. Aurecon forte Junior lašai - tai natūralūs ausų skausmą malšinantys ausų lašai su natūraliomis veikliosiomis medžiagomis. Lašai apsaugo nuo nepageidaujamų mikroorganizmų. Tinka vaikams nuo 6 mėnesių. Dėl teigiamo žilųjų švitrūnų poveikio lašai gali palengvinti ausų skausmą ir uždegimą.

 

Prieinamumas: Sandėlyje
SKU
0835

Savybės

Dėl nepakankamos išorinės ausies higienos gali pablogėti ausies kanalo praeinamumas. Dėl to gali ne tik sumažėti garso pralaidumas, bet ir susidaryti palankios sąlygos mikroorganizmams, kurie gali būti uždegimų ir kitų sveikatos problemų šaltinis.

Ausies kanalui paprastai nereikia tokios priežiūros, kaip odai, kuri yra veikiama išorinių veiksnių. Dėl to jis mažiau drėkinamas ir mažiau riebaluojasi. Ausies kanalas iš esmės yra labiau apsaugotas, tačiau kartu jis labiau apkrautas riebalinių liaukų produktais.

Ausies kanalą sunku išvalyti, o klasikinis valymo būdas - valymas vatos pagaliuku - nėra toks veiksmingas ir laikomas netinkamu dėl galimų komplikacijų.

Aurecon forte Junior lašų sudėtis sukurta atsižvelgiant į visus poreikius ir į dėl nepakankamos išorinio ausies kanalo priežiūros kylančią riziką, kad šis produktas taptų naudinga ir lengvai naudojama priemone reguliariai išorinio ausies kanalo odos priežiūrai.

Dėl teigiamo žilųjų švitrūnų poveikio lašai gali palengvinti ausų skausmą ir uždegimą. Lašų sudėtis sudaryta iš natūralių medžiagų - aliejų, žinomų dėl savo veiksmingumo. Jie slopina nemalonius skausmo simptomus (levandų aliejus) ir apsaugo nuo nepageidaujamų mikroorganizmų. Medžiaga Laureth-9 pagerina produkto sąlytį su oda ir pasižymi vietiniu anestetiniu poveikiu.  Priemonė gali turėti teigiamą poveikį esant vidutinio sunkumo išorinės ausies kanalo, vidurinės ausies ir ausų būgnelių odos uždegimui ankstyvoje jo stadijoje. Pasireiškus uždegimų sukeltam skausmui, produktas veikia antiseptiškai prieš uždegimų sukėlėjus. Produkto sudėtyje nėra konservantų.

 

Aurecon forte Junior“ ausų lašai:

- palengvina ir padidina ausies valymo veiksmingumą;

- mažina ausies kanale prilipusios ausų sieros kiekį;

- mažina ausų sieros sankaupas ausies kanale;

- apsaugo nuo mikroorganizmų dauginimosi;

- išsaugo natūralias fiziologines sąlygas;

- sukurtas natūralių veikliųjų medžiagų pagrindu;

- sudėtyje nėra cheminių priedų;

- pasižymi antibakteriniu poveikiu ir teigiamai veikia lengvus išorinio klausos kanalo ir ausies landos odos uždegimus;

- gali sumažinti skausmingus vidurinės ausies ir ausies būgnelio uždegimo simptomus ankstyvoje stadijoje;

- skirta vartoti vaikams nuo 6 mėnesių.

Naudojimas

  1. Palenkite galvą į šoną ir įlašinkite į ausies kanalą 3-5 lašus Aurecon forte Junior.
  2. Tokioje padėtyje palaukite 5-6 minutes ir tinkamai išvalykite ausį.

Profilaktiškai rekomenduojama naudoti kartą per savaitę, o esant per dideliam ausų sieros kiekiui - dažniau, pagal poreikį. Produkto veiksmingumas priklauso nuo to, kaip laikomasi aprašytų procedūrų, todėl ausis reikia valyti dalyvaujant suaugusiajam, kuris prižiūrėtų šį procesą.

Pasireiškus bet kokioms problemoms, kaip pavyzdžiui, skambėjimui ausyse, skausmui, spaudimo pojūčiui, kreipkitės į gydytoją.

Aurecon forte Junior lašai padeda išvengti sveikatos būklės komplikacijų, ypač jei jie vartojami kartu su kitais Aurecon produktais.

Įspėjimai

Nenaudoti sergant klausos sistemos ligomis arba esant ausies būgnelio pažeidimams!

Vengti patekimo į akis. Atsitiktinai patekus į akis, praplaukite akis vandeniu. Prieš naudodami suplakite!

Laikymo sąlygos

Laikyti originalioje pakuotėje, 5-25 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Nenaudokite pasibaigus ant pakuotės nurodytam tinkamumo vartoti laikui. Laikykite tamsioje vietoje. Tiesioginiai saulės spinduliai ir per didelis karštis mažina gaminyje esančių natūralių medžiagų veiksmingumą.

Sudėtis

Europinių alyvmedžių (Olea europaea) lapų eterinis aliejus, stoginių šilropių (Sempervivum tectorum) ekstraktas, LAURETH-9, pražangialapių mirtenių (Melaleuca alternifolia) eterinis aliejus, vaistinių ramunių (Chamomilla recutita) eterinis aliejus, rutulinių eukaliptų (Eucalyptus globulus) eterinis aliejus, tikrųjų levandų (Lavandula angustifolia) eterinis aliejus, tikrųjų citrinmedžių (Citrus limonum) eterinis aliejus.

Pakuotė

10 ml buteliukas.

Tinkamumo laikas

Žr. ant pakuotės.

Gamintojas

Herb-pharma“ AG Schweiz, Waldmannstrasse 6, 8001 Ciurichas, Šveicarija, www.fytofontana.com

 

Platintojas

UAB “Litfas”, Vytauto g.6, LT-55175 Jonava, Lietuva, www.vaistas.lt

Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Fytofontana Aurecon forte Junior lašai, Natūralūs ausų lašai ausų skausmui malšinti, 10 ml