PIRKIMO-PARDAVIMO TAISYKLĖS

Mūsų elektroninės parduotuvės www.vaistas.lt (toliau – El. Parduotuvė) taisyklės taikomos Klientui teikiant užsakymą El. Parduotuvėje.

El. Parduotuvės valdytoju ir joje siūlomų prekių pardavėju (toliau – Pardavėjas) yra: UAB „Litfas“, įmonės kodas 135446974, PVM mokėtojo kodas LT354469716.

Prieš pateikdami užsakymą El. Parduotuvėje, išsamiai perskaitykite šias pirkimo-pardavimo taisykles (toliau – Taisyklės). Taisyklės nustato bendrąsias naudojimosi El. Parduotuve sąlygas ir yra taikomos Jums renkantis, užsakant ir perkant El. Parduotuvėje siūlomas prekes ar kitaip naudojantis El. Parduotuvės paslaugomis.

Pardavėjas turi teisę koreguoti El. Parduotuvės taisykles. Klientui apsiperkant El. Parduotuvėje, taikomos taisyklės, galiojančios užsakymo pateikimo momentu.

Jeigu bet kuri Taisyklių sąlyga Jums būtų neaiški ar nesutiktumėte su Taisyklėmis ar bet kuria jų dalimi, Jūs neturėtumėte užsakyti prekių El. Parduotuvėje. Jums pateikus prekių užsakymą, mes laikysime, kad Jūs esate susipažinęs ir besąlygiškai sutinkate su Taisyklėmis.

PIRKIMO-PARDAVIMO SUTARTIES SUDARYMAS

Pirkti El. Parduotuvėje turi teisę: 1) asmenys, sulaukę pilnametystės, kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka. Pateikdami užsakymą El. Parduotuvėje, Jūs patvirtinate, kad atitinkate aukščiau nurodytas sąlygas ir turite teisę pirkti El. Parduotuvėje.

Jums perkant El. Parduotuvėje, šios Taisyklės tampa tarp Jūsų ir Pardavėjo sudaryta pirkimopardavimo sutartimi ir yra abiem šalims privalomas teisinis dokumentas.

Neatskiriama pirkimo-sutarties dalimi laikoma:

  • 1) Jūsų užsakymo duomenys – pasirinktų prekių krepšelis, Jūsų vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris, prekių pristatymo adresas ir kiti Jūsų duomenys bei pirkimo pasirinkimai, kuriuos Jūs pateikiate užsakymo metu;
  • 2) Informacija apie prekę, jos esmines savybes ir kainą, pateikiama El. Parduotuvėje prie Jūsų išsirinktos prekės;
  • 3) Informacija apie prekių pristatymą, terminus ir pristatymo kainą, pateikiama užsakymo lange, Jums pasirinkus pristatymo būdą;
  • 4) Užsakymo patvirtinimas, kurį atsiunčiame Jums el. paštu

Pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo įrodymai, t.y. patvirtintas užsakymas, jo turinys, pateikimo data ir laikas, atlikto apmokėjimo ir sąskaitos-faktūros duomenys, taip pat informacija apie užsakymo pristatymą yra saugomi elektroniniu formatu Pardavėjo duomenų bazėje.

PREKIŲ UŽSAKYMAS IR APMOKĖJIMAS

Prekių kainos yra nurodytos El. Parduotuvės kataloge prie kiekvienos prekės. Prekės parduodamos kainomis, galiojančiomis užsakymo pateikimo momentu. Prekių kainos El. Parduotuvėje yra nurodytos eurais su PVM. Papildomai prie prekių kainos gali prisidėti pristatymo mokestis, kurio dydis apskaičiuojamas ir nurodomas užsakymo lange, Jums pasirinkus pristatymo būdą ir suvedus pristatymo adresą.

Į Neringos miestą ir Neringos rajoną prekės pristatomos taikant papildomą 40 € pristatymo mokestį, nepriklausomai nuo užsakymo vertės.

El. Parduotuvėje galite apsipirkti tiek kaip svečias, tiek kaip registruotas vartotojas. Visgi, būdami registruotu vartotoju, apsipirksite greičiau ir patogiau: Jums nereikės kiekvieno užsakymo metu suvesti savo duomenų, sistema išsaugos pasirinktų prekių krepšelį, savo paskyroje matysite savo užsakymo vykdymo būseną.

Įkėlę pasirinktas prekes į krepšelį, Jūs turėsite suvesti užsakymo pateikimui ir vykdymui būtinus duomenis (jei perkate kaip registruotas vartotojas, duomenys bus užpildyti automatiškai, o Jums tereiks juos patikrinti), pasirinkti pristatymo būdą, patvirtinti, kad susipažinote ir sutinkate su šiomis Taisyklėmis, mūsų Privatumo politika ir atlikti užsakymo apmokėjimą Jūsų pasirinktu būdu. Sėkmingai atlikus apmokėjimą, sistema Jūsų elektroniniu paštu atsiųs mokėjimo ir užsakymo patvirtinimą

Jūs esate atsakingi už registracijos ir (ar) užsakymo metu pateikiamų asmeninių duomenų teisingumą. Jeigu pateikiate neteisingus duomenis, pvz. neteisingą pristatymo adresą, neteisingą tel. numerį ar kt., siuntinys gali Jūsų nepasiekti ir Pardavėjas nebus už tai atsakingas.

Jūs taip pat esate atsakingas už savo prisijungimo duomenų (vartotojo vardo ir slaptažodžio) išsaugojimą. Jeigu, naudodamasis Jūsų prisijungimo duomenimis, prie Jūsų paskyros prisijungs kitas asmuo, Pardavėjas šį asmenį identifikuos kaip Jus. Tad saugokite prisijungimo duomenis, neatskleiskite jų kitiems asmenims.

 

Gaukite 5% nuolaidą pirmam apsipirkimui

Gaukite 5% nuolaidą pirmam savo apsipirkimui Vaistas.lt

Pirkimo metu įveskite nuolaidos kodą - pirmasapsipirkimas (nuolaidos kodas galioja tik esant prisijungus prie paskyros).