OLIO DEL RE Balzamas

OLIO DEL RE Balzamas

Medistus® Antivirus pastilės

5,90 €

Medistus® Antivirus pastilės su Kistosyn® 200 ekstraktu

Profilaktinė priemonė nuo virusinės ir bakterinės kilmės infekcinių ir uždegiminių kvėpavimo takų ligų, kuri sukuria fizinį (mechaninį) apsauginį barjerą burnos ir ryklės gleivinėje.

 

Suaugusiems, paaugliams ir vyresniems nei 6 metų vaikams

MEDICINOS PRIETAISAS CE 0481

Grynasis kiekis: 20 g (10 pastilių po 2 g).

 

 

 

Prieinamumas: Sandėlyje
SKU
0168

Kada vartoti Medistus® Antivirus pastiles?

Pastilės, sukurdamos fizinį (mechaninį) apsauginį barjerą burnos ir ryklės gleivinėje, vartojamos kaip profilaktinė priemonė nuo virusinės ir bakterinės kilmės infekcinių ir uždegiminių kvėpavimo takų ligų.

Kistosyn® 200 ekstraktas esantis Medistus® Antivirus pastilėse, dėl sudėtyje esančių natūralių veikliųjų medžiagų, burnos ir ryklės gleivinėje suformuoja apsauginį sluoksnį. Šis apsauginis barjeras sukuria fizinę (mechaninę) apsaugą nuo virusų ir bakterijų, sukeliančių kvėpavimo takų infekcijas, neleidžia jiems įsiskverbti į organizmo ląsteles ir toliau daugintis.

Kada imtis atsargumo priemonių vartojant Medistus® Antivirus pastiles

Nevartokite Medistus® Antivirus pastilių jeigu yra alergija (padidėjusio jautrumo reakcija) žilosioms švitrūnėms, beržalapių varnarūčių lapams, kanapinių aviečių lapams, gumiarabikui, pipirmėtėms ar bet kuriai kitai šios medicinos priemonės sudedamajai medžiagai.

Pastiles rekomenduojama vartoti tik vyresniems kaip 6 metų amžiaus vaikams. Jei vaikams pastilių sučiulpti nepavyksta, jos gali sukelti užspringimo riziką. Prašome skirti ypatingą dėmesį pastiles vartojant vaikams.

Kiekvienos Medistus® Antivirus pastilės sudėtyje yra 0,5 g maltitolio ir 0,4 g sorbitolio. Jeigu gydytojas jums yra sakęs, kad netoleruojate kai kurių cukrų (produkto sudėtyje yra cukraus alkoholių), kreipkitės į gydytoją prieš pradėdami vartoti šį produktą. Sorbitolis gali sukelti virškinamojo trakto diskomfortą ir silpną vidurius laisvinantį poveikį. Medistus® Antivirus pastilių sudėtyje yra mentolio ir cineolio, kurie yra beržalapių varnarūčių lapų ekstrakto komponentai.

 

Ar Medistus® Antivirus pastiles galima vartoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu?

Nesant pakankamai duomenų, šio produkto vartojimas nėštumo ir žindymo laikotarpiu yra nerekomenduojamas.

 

Gamintojas

HÄLSA Pharma GmbH, Maria-Goeppert-Straße 5, 23562 Liubekas, Vokietija.

Platintojas Lietuvoje. UAB „Litfas“, Vytauto g.6, LT-55175 Jonava, Lietuva, tel. (8 37) 330664,  www.vaistas.lt

 

Vartojimas:

Suaugusiems rekomenduojama iš lėto sučiulpti po 1 pastilę 3–6 kartus per dieną. Vyresniems nei 12 metų vaikams (sveriantiems ne mažiau kaip 25 kg) rekomenduojama iš lėto sučiulpti po 1 pastilę 3 kartus per dieną.

Vyresniems nei 6 metų vaikams rekomenduojama iš lėto sučiulpti po 1 pastilę vieną kartą per dieną.

Sąveika su kitomis medicinos priemonėmis ir kitos sąveikos formos

Kad išvengtumėte sąveikos su kitais vaistais, tarp vartojimų palikite 2 valandų intervalą arba pasikonsultuokite su gydytoju.

Galimas šalutinis poveikis

Nėra žinomų šalutinių poveikių.

Perdozavimas

Per didelis Medistus® Antivirus pastilių vartojimas gali sukelti vidurius laisvinantį poveikį dėl sudėtyje esančių cukraus pakaitalų (sorbitolis ir maltitolis).

 

Jei praėjus 2–3 dienoms nuo Medistus® Antivirus pastilių vartojimo pradžios nepastebėjote pagerėjimo arba jei simptomai labai pablogėja (pvz.: karščiavimo atveju), reikia pasitarti su gydytoju.

 

Kokių galiojimo laiko ir laikymo sąlygų nurodymų reikia laikytis?

Produkto galiojimo laikas yra atspausdintas ant dėžutės ir lizdinės plokštelės. Nenaudokite šios pakuotės po šios datos.

 

Sudėtis: 1 pastilėje yra 840 mg Kistosyn® 200 ekstrakto (kuris sudarytas iš gumiarabiko, žilųjų švitrūnų (Cistus creticus) ekstrakto, beržalapių varnarūčių (Agathosma betulina) lapų ekstrakto, kanapinių aviečių (Rubus chingii var. suavissimus) lapų ekstrakto).

Kitos sudedamosios dalys: maltodekstrinas, maltitolis, sorbitolis, askorbo rūgštis, citrinų rūgštis, abrikosų kvapioji medžiaga, juodųjų serbentų kvapioji medžiaga, vidutinės grandinės trigliceridai, stevijos ekstraktas, pipirmėčių aliejus, išgrynintas vanduo.

Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Medistus® Antivirus pastilės