Vonios ir dušo pikantiškas TRIO rinkinys „Warm & Spicy”, 3x75ml

Vonios ir dušo pikantiškas TRIO rinkinys „Warm & Spicy”, 3x75ml

FYTOFONTANA VIROSTOP Burnos purškalas apsaugai nuo gripo, 30 ml

FYTOFONTANA VIROSTOP Burnos purškalas apsaugai nuo gripo, 30 ml

FYTOFONTANA VIROSTOP Nosies purškalas apsaugai nuo gripo, 20 ml

8,57 €

Nosies purškalas apsaugai nuo gripo

Medicinos priemonė

 

Gripo ir peršalimo profilaktikai, apsaugai ir simptomų lengvinimui, papildomam rinito ir alerginio rinito gydymui, sausos gleivinės apsaugai

 

Atliktas mokslinis tyrimas patvirtino slopinamąjį Fytofontana VIROSTOP nosies purškalo poveikį koronaviruso SARS-CoV-2, taip pat kitų kvėpavimo takų virusų, A, B gripo virusų sukeltoms infekcijoms.

Paskirtis

  • Fytofontana VIROSTOP nosies purškalas yra skirtas gripo ir peršalimo profilaktikai, apsaugai ir simptomų lengvinimui.
  • Pagrindinis šios medicinos priemonės veikimo mechanizmas: Fytofontana VIROSTOP nosies purškalas padengia nosies ertmės gleivinę apsaugine plėvele, taip užkirsdamas kelią bakterijų ir virusų skverbimuisi į organizmą.
  • Fytofontana VIROSTOP nosies purškalas aktyviai valo nosies ertmes, drėkina nosies gleivinę ir neleidžia jai išsausėti.
  • Fytofontana VIROSTOP nosies purškalas padeda atkurti nosies gleivinės funkcijas ir gerina kvėpavimą per nosį.

 

Pradėkite naudoti Fytofontana VIROSTOP purškalą iš karto, vos tik pajutę pirmuosius peršalimo požymius (gerklės skausmą, čiaudulį), kol liga dar nepažengė. Taip pat naudokite purškalą esant infekcijos rizikai.

 

Prieinamumas: Sandėlyje
SKU
0830

Savybės

Peršalimas ir gripas yra dažniausios infekcinės ligos, sukeliančios kvėpavimo takų negalavimus ir reikšmingus bendrus simptomus. Jis prasideda staiga, todėl reikia veikti greitai ir anksti. Šias ligas (taip pat ir karščiavimą) sukelia virusai, kurie lašeliniu būdu per kvėpavimo takus patenka į organizmą, kur pradeda sparčiai daugintis.

Herb-pharma AG mokslininkai sukūrė unikalų natūralių sudedamųjų dalių derinį purškalui VIROSTOP, kurio savybės užtikrina veiksmingą prevenciją ir apsaugą nuo virusų bei bakterijų.

Iš žilųjų švitrūnų (Cistus creticus) išgautame specialiame ekstrakte yra koncentruotų polifenolių, kurie ant gleivinės sukuria apsauginę plėvelę, fiziškai neleidžiančią bakterijoms ir virusams prasiskverbti į organizmą. Kitos sudedamosios dalys, pavyzdžiui, citrusinių vaisių bioflavonoidai ir rausvažiedės ežiuolės, sustiprina antivirusinį neutralizuojantį poveikį.

Dozavimas

Medicinos priemonę rekomenduojama naudoti suaugusiesiems ir vaikams nuo 3 metų.

Profilaktiškai: po 1 įpurškimą į kiekvieną šnervę 3-4 kartus per dieną, vyresniems nei 3 metų vaikams - po 1 įpurškimą į kiekvieną šnervę du kartus per dieną.

Esant ūmiai būklei: po 1 įpurškimą į kiekvieną šnervę 4-5 kartus per dieną, vyresniems nei 3 metų vaikams - po 1 įpurškimą į kiekvieną šnervę 3 kartus per dieną.

Naudojimas

  • Prieš naudodami suplakite.
  • Nuimkite apsauginį permatomą dangtelį nuo aplikatoriaus.
  • Laikydami buteliuką kelis kartus spustelėkite antgalį, kol jis pradės purkšti.
  • Įkiškite antgalį į šnervę ir spustelėkite purškiklį, lengvai įkvėpkite pro nosį.
  • Po kiekvieno naudojimo nuvalykite antgalį ir uždėkite apsauginį permatomą dangtelį.

Įspėjimai

Besilaukiančios ir krūtimi maitinančios moterys priemonę turėtų naudoti pasitarusios su gydytoju.

Netinka vartoti jaunesniems nei 3 metų vaikams. Vyresni vaikai produktą turėtų naudoti tik prižiūrimi suaugusiųjų.

Nenaudokite produkto, jei esate alergiški ar itin jautrūs bet kuriai jo sudedamajai daliai.

Nerekomenduojame to paties produkto naudoti daugiau nei vienam asmeniui - kyla infekcijos perdavimo rizika.

 

Naudojant Fytofontana VIROSTOP nosies purškalą, laikinai gali pasireikšti lengvas gleivinės sudirgimas. Šie pojūčiai yra laikini ir natūralūs. Smulkios nuosėdos susidaro dėl produkto sudėtyje esančių augalinių komponentų ir neturi jokios įtakos produkto kokybei.

Naudodami purškalą, venkite tiesioginio produkto patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant praplaukite tekančiu vandeniu.

Sudėtis

Vanduo, rausvažiedžių ežiuolių (Echinacea purpurea) ekstraktas, fenoksietanolis, etilheksilglicerinas, žilųjų švitrūnų (Cistus creticus) ekstraktas, polisorbatas 20, citrusinių bioflavonoidų kompleksas, natrio hialuronatas, mėtų aromato kvapioji medžiaga, tikrųjų alavijų (Aloe barbadensis) ekstraktas.

Pakuotė

20 ml talpos buteliukas su purškikliu

Laikymo sąlygos

Laikykite vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Gamintojas

Herb-Pharma Corporation“ s.r.o., 935 65 Veľké Ludince, Slovakija pagal „Herb-pharma“ AG Schweiz, Waldmannstrasse 6, 8001 Ciurichas, Šveicarija, receptą, www.virostop.info

Platintojas

UAB “Litfas”, Vytauto g.6, LT-55175 Jonava, Lietuva, www.vaistas.lt

Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:FYTOFONTANA VIROSTOP Nosies purškalas apsaugai nuo gripo, 20 ml