VITIX gelis 20 ml

VITIX gelis 20 ml

,,Puressentiel" GYDOMASIS ŠAMPŪNAS NUO UTĖLIŲ “2 IN 1”

23,72 €

Gydomasis šampūnas nuo utėlių “2 in 1”

Medicinos priemonė, 150 ml

Negailestingas utėlėms švelnus plaukams ir aplinkai!

 

 • 100 % NATŪRALIOS KILMĖS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS
 • 100 % EFEKTYVUMAS2 PRIEŠ UTĖLES, NIMFAS IR GLINDAS
 • KLINIŠKAI ĮRODYTA2
 • Šampūnas pasižymi dvejopu veikimu: GYDO IR VALO
 • išbandyta prižiūrint dermatologui
 • Negailestingas utėlėms, švelnus plaukams ir aplinkai
 • PRIDEDAMOS ŠUKOS PLIENINIAIS DANTUKAIS SU MIKROGRIOVELIAIS
 • 0 % NEUROTOKSIŠKŲ INSEKTICIDŲ IR ATBAIDANČIŲ MEDŽIAGų
 • 0 % SULFATŲ
 • 0 % SILICIO JUNGINIŲ
 • PATVIRTINTA MAMŲ IR TĖČIŲ

 

„Puressentiel” gydomasis šampūnas nuo galvinių utėlių žudo utėles, lervas (nimfas) ir glindas, kartu valydamas plaukus. Jo švelni formulė su kokosų augaliniu aliejumi veikia mechaniškai blokuodama utėlių kvėpavimo takus. Dėl šio asfikcinio veikimo principo, utėlės negali įgyti atsparumo priemonei.

Prieinamumas: Sandėlyje
SKU
0847

100 % AUGALINĖS KILMĖS VEIKLIOSIOS SUDEDAMOSIOS DALYS

Su kokosų augaliniu aliejumi.

Negailestingas utėlėms!

 

1.GYDO:

Kokosų augalinis aliejus veikia mechaniškai užblokuodamas utėlių, nimfų ir glindų kvėpavimo angas. Dėl dusinančio veikimo principo utėlės negali įgyti atsparumo priemonei.

Pridedamos tankios šukos nuo utėlių, kad būtų lengviau pašalinti negyvas nimfas, glindas ir galvines utėles.

Bandymas in vivo: klinikiniai tyrimai atlikti realiomis sąlygomis su utėlėmis užsikrėtusiais 3-15 m. amžiaus pacientais**

 

2.VALO:

Putojantis valomasis šampūno pagrindas maitina, ramina ir puoselėja plaukus bei galvos odą. Šampūną-gydomąją kaukę „2 IN 1“ paprasta naudoti dėl jo tekstūros, kuri nenuteka ant veido ar į akis, todėl užtikrinamos idealios sąlygos jį naudoti. Po naudojimo plaukai tampa žvilgantys ir lengvai iššukuojami.

 

Švelnus plaukams ir aplinkai

Patvirtintas mamų ir tėčių. Išbandytas prižiūrint dermatologams. Biologiškai skaidi formulė ypač tausojanti ir švelni plaukams bei aplinkai, todėl priemonę gali naudoti ir suaugusieji, ir vaikai nuo 18 mėnesių amžiaus. Be neurotoksiškų insekticidų / vabzdžius atbaidančių medžiagų – be dimetikono – be silicio junginių – be mineralinių aliejų – be dažiklių – be sulfatų – be dirbtinių kvapiųjų medžiagų.

*Prireikus, procedūrą pakartokite po 3 dienų nuo pirmojo naudojimo.

**Dvigubai aklu būdu atliktas klinikinis efektyvumo ir saugumo tyrimas prižiūrint dermatologui, išbandant su 11 utėlėmis užsikrėtusių pacientų priemonę laikant 30 minučių.

 

 

 

 

 

Užblokuotos kvėpavimo angos

 

 

„Puressentiel“

gydomojo šampūno nuo utėlių – „2 IN 1 “ naudojimas

Prieš naudodami šampūną, atidžiai perskaitykite pakuotės lapelį. Priemonę naudokite ant sausų, iššukuotų plaukų. Nepilkite vandens.

1.Tolygiai paskirstykite pakankamą kiekį priemonės, kad užtikrintumėte, jog padengta visa galvos oda ir plaukai nuo šaknų iki pat galiukų.

2.Kruopščiai įmasažuokite priemonę į visą galvos odą ir plaukus. Ypatingą dėmesį skirkite kaktos ir pakaušio sritims bei aplink ausis

3.Palikite priemonę 30 minučių.

4.Šiek tiek suvilgykite plaukus ir gerai ištrinkite, kad susidarytų putos.

5.Kruopščiai išskalaukite plaukus.

6.Suskirstykite plaukus sruogomis. Šukuokite po vieną sruogą nuo šaknų iki galiukų naudodami pridedamas šukas nuo utėlių.

Prireikus, procedūrą pakartokite po 3 dienų nuo pirmojo naudojimo.

 

Orientacinis kiekis vienam naudojimui: 1 tūbelė = 2 kartams ilgiems arba vidutinio ilgio plaukams, arba iki 4 kartų trumpiems plaukams.

Kad neužsikrėstumėte pakartotinai, naudokite „Puressentiel“ purškiklį nuo galvos utėlių.

 

Kaip tinkamai naudoti „Puressentiel“ šukas nuo utėlių?

Svarbu naudoti efektyvias šukas nuo utėlių. „Puressentiel“ šukos nuo utėlių turi tankius plieninius dantukus su mikrogrioveliais, kurie padeda ištraukti ir sunaikinti glindas. Apvalūs galiukai tausoja plaukus ir galvos odą. Šukų dantukai itin ilgi, o tai reiškia, kad šukas galima naudoti bet kokio tipo plaukams (ilgiems, tankiems, garbanotiems ir pan.)

 

 

1.Padalykite plaukus į 4 dalis nuo kaktos iki pakaušio, o tuomet nuo vienos ausies iki kitos.

2.Pakelkite po ploną plaukų sruogą, kad matytųsi galvos oda. Kiekvieną sruogą iššukuokite nuo šaknų (kiek įmanoma arčiau galvos odos) iki galiukų.

3.Iššukavę, kiekvieną sruogą atidėkite į šalį.

4.Kad išvengtumėte pakartotinio užkrėtimo, po kiekvienos sruogos šukavimo nuvalykite šukas popieriniu rankšluosčiu ar gabalėliu vatos.

5.Pabaigę procedūrą, nuplaukite šukas švariu vandeniu ir muilu, išdžiovinkite ir padėkite į vietą.

Atsargumo priemonės naudojant „Puressentiel“ gydomąjį šampūną nuo utėlių – „2 IN 1“. Nenaudokite priemonės jaunesniems nei 18 mėn. amžiaus vaikams gydyti arba pasireiškus alerginei reakcijai bet kuriai iš produkto sudedamųjų dalių. Venkite bet kokio patekimo į akis ar gleivinę. Patekus į akis, kruopščiai praplaukite švariu vandeniu. Tik išoriniam naudojimui. Nenurykite. Laikykite vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje. Laikykite tamsioje, vėsioje vietoje. Papurškus priemonės ant lygaus paviršiaus, kyla pavojus paslysti.

Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:,,Puressentiel" GYDOMASIS ŠAMPŪNAS NUO UTĖLIŲ “2 IN 1”