Vitavea. Detoksikacijai, Extra Detox, 500 ml

Vitavea. Detoksikacijai, Extra Detox, 500 ml

Bioaktyvus vitaminas B12, 1200µg, N90

Bioaktyvus vitaminas B12, 1200µg, N90

Vitavea. Geram miegui, Sommeil Bio, N30

Įprasta kaina 14,90 € Special Price 8,94 €

Maisto papildas.

30 augalinės kilmės kapsulių. Grynasis kiekis 9,9 g.

 

Tai Jūsų sąjungininkas sprendžiant miego problemas. 100% natūrali ir ekologiška formulė turi pripažintų ir naudingų veikliųjų medžiagų, padedančių palaikyti atsipalaidavimą, ramų miegą ir padedančių sumažinti naktinius pabudimus.

 

Ecocert Prancūzija FR-BIO-01

Prieinamumas: Sandėlyje
SKU
0548

●Vaistinių valerijonų ekstraktas padeda palaikyti natūralų miegą, padeda palaikyti širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą, normalią virškinimo funkciją.
●Geltonžiedė ešolcija, dar vadinama „Kalifornijos aguona“, padeda palaikyti normalią psichologinę  funkciją, padeda atsipalaiduoti, padeda esant sutrikusiam miegui, nemigai, nerviniam susijaudinimui, nerimui.
●Tikroji levanda padeda palaikyti normalią psichologinę, virškinimo funkcijas, padeda atsipalaiduoti,  užmigti.
●Palaikydami naktinį poilsį, šie trys augalai prisideda prie geros savijautos ir gali padėti Jums ramiai praleisti naktis.

2-ose kapsulėse:

●Geltonžiedės ešolcijos ekstraktas 160 mg;
●Tikrosios levandos (ekvivalentas) 200 mg, ekstrakto 100 mg;
●Vaistinio valerijono (ekvivalentas) 240 mg, ekstrakto 60 mg.

 

Gamintojas: Vitavea, laboratoires Vitarmonyl, 85612 Montaigu, Prancūzija.

1-2 kapsules per dieną vakare, nuryti užgeriant stikline vandens.

Nevartoti kaip maisto pakaitalo. Neviršyti rekomenduojamos paros normos. Tinkamumo laikui pasibaigus, produkto vartoti negalima. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nerekomenduojama vaikams iki 12 metų. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Geltonžiedės ešolcijos ekstraktas* (Eschscholzia californica); lipnumą reguliuojanti medžiaga: kalcio karbonatas; augalinės kilmės kapsulė (gauta iš celiuliozės); tikrosios levandos ekstraktas* (Lavandula angustifolia); vaistinio valerijono ekstraktas*(Valeriana officinalis); plačiosios akacijos derva* (Acacia seyal); lipnumą reguliuojanti medžiaga: talkas. *Sudedamosios dalys iš ekologinės žemdirbystės.  ES ir ne ES žemės ūkis.

Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Vitavea. Geram miegui, Sommeil Bio, N30