,,Puressentiel

,,Puressentiel" ŠAMPŪNAS „POUXDOUX®“ PAPILDOMA PRIEMONĖ UTĖLĖMS NAIKINTI

,,Puressentiel

,,Puressentiel" „ANTI LICE“ gydomasis losjonas nuo galvos utėlių, 100 ml

„Puressentiel“ purškiamasis repelentas nuo galvos utėlių, 75 ml

12,90 €

Grynasis kiekis: 75 ml

Be neurotoksinių repelentų – be dažiklių – be konservantų – be dirbtinų kvapiklių – be propelento dujų.

Prieinamumas: Sandėlyje
SKU
0400

Atbaido utėles!

„Puressentiel“ purškiamasis repelentas suteikia apsaugą nuo utėlių. Protrūkio atveju jis apsaugo galvos odą nuo užsikrėtimo ir suteikia veiksmingą apsaugą iki 24 val.***

Švelnus plaukams ir nekenksmingas aplinkai

„Puressentiel“ purškiamasis repelentas nuo galvos utėlių, kurio sudėtyje yra augalinės kilmės medžiagų, bet nėra neurotoksinių vabzdžių repelentų, plaukams suteikia šviežią ir malonų kvapą. Jį galima naudoti kasdien – priemonė nepažeidžia plaukų ir jų nesuriebaluoja. Galima naudoti suaugusiesiems ir vyresniems nei 3 metų vaikams.

Nurodymai dėl „Puressentiel“ purškiamojo repelento nuo galvos utėlių naudojimo

Nepurkškite į akis. Naudodami uždenkite akis. Purkškite 5–7 kartus (0,9–1,26 ml) ant plaukų, daugiausia dėmesio skirdami jautrioms vietoms (sprandui ir sritims už ausų). Užsikrėtimo laikotarpiu naudokite priemonę kartą per dieną (ryte), kad užtikrintumėte veiksmingą apsaugą nuo utėlių iki 24 val.*** Nenuskalaukite. Nenuvalykite. Leiskite natūraliai nudžiūti. Po naudojimo nusiplaukite rankas.

Įspėjimai dėl „Puressentiel“ purškiamojo repelento nuo galvos utėlių naudojimo

Neskirta naudoti jaunesniems nei 3 metų vaikams, nėščioms ar kūdikį maitinančioms moterims arba tuo atveju, jei asmuo alergiškas kuriai nors produkto sudedamajai daliai. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Degus skystis ir garai. Stipriai dirgina akis. Saugokite, kad priemonės nepatektų į akis ir ant gleivinių. PRIEMONEI PATEKUS Į AKIS, kruopščiai kelias minutes nuskalaukite jas vandeniu. Jei akių sudirginimas išlieka, pasikonsultuokite su gydytoju. Konsultuodamiesi su gydytoju, parodykite priemonės talpyklą ar etiketę. Nebenaudokite priemonės, jei jaučiate netoleravimą, dirginimą ar diskomfortą. Nenurykite. NURIJĘ skubiai susisiekite su APSINUODIJIMO CENTRU ar gydytoju. Laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų užsidegimo šaltinių. Nevalgykite, negerkite ir nerūkykite tuo metu, kai naudojate priemonę. Laikykite atskirai nuo maisto, gėrimų ir gyvūnams skirto ėdalo. Saugokite, kad priemonė nepatektų į aplinką.

Tuščias talpyklas ar nenaudojamą produktą utilizuokite pagal vietoje taikomus reglamentus dėl atliekų utilizavimo. Šiuo atveju pakuotės perdirbimas yra draudžiamas. Naudokite produktą tik pagal jo paskirtį. Skirta tik išoriniam naudojimui. „Puressentiel“ purškiamąjį repelentą nuo galvos utėlių naudokite atsargiai – prieš naudodami perskaitykite etiketę ir su produktu pateiktą informaciją.

***24 val. veiksmingumas išbandytas laboratorijoje.

100 % AUGALINĖS KILMĖS AKTYVIOSIOS SUDEDAMOSIOS DALYS

Priemonės sudėtyje yra 100 proc. augalinės kilmės aktyvių sudedamųjų dalių, gaunamų iš citrininės korimbijos eterinio aliejaus, viską jungia levandos ir levandinų eteriniai aliejai su organiniu levandų žiedų vandeniu ir obuolių actu.

Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:„Puressentiel“ purškiamasis repelentas nuo galvos utėlių, 75 ml