AQUAINT BABY 500 ml

AQUAINT BABY 500 ml

OLIO DEL RE Breathactivator® gelis

OLIO DEL RE Breathactivator® gelis

Aquaint happy planet drėgnosios servetėlės

Įprasta kaina 4,99 € Special Price 4,01 €
AQUAINT® Happy planet 60 servetėlių 100 proc. biologiškai suyrančios drėgnos servetėlės (pagamintos iš išsisklaidančio celiuliozės pluošto)
Prieinamumas: Sandėlyje
SKU
0088
„Mūsų 100 proc. biologiškai suyrančios, be plastiko atliekų drėgnos servetėlės yra pagamintos iš išsisklaidančio celiuliozės pluošto. Servetėlės yra universalios ir tinkamos naudojimui jautriai odai nuo pat gimimo. Jų sudėtyje yra 99,9 proc. išgryninto vandens, obuolių ekstrakto (odos kondicionierius) ir maisto produktams skirtų natūralių konservantų, užtikrinančių, kad atidarius pakuotę ir reguliaraus naudojimo metu drėgnos servetėlės nebus užterštos. Išskirtinė mūsų servetėlių savybė – jos yra itin švarios, be alkoholio, be kvapiųjų medžiagų ir yra draugiškos aplinkai. Mūsų tikslas – pakelti kartelę ir aukštesnius standartus, kurių laikytųsi ir kiti, taip pat paskatinti visus būti sąmoningesnius ir jausti atsakomybę už žemei ir gyvybei daromą žalą“.
Sudėtyje yra 99,9 % išgryninto vandens. Tinka kūdikiams nuo gimimo. Ypatingai minkštos ir švelnios. Sudėtyje nėra kvapiųjų medžiagų, alkoholio, plastiko (0 % poliesterio).
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Aquaint happy planet drėgnosios servetėlės