Refluxaid sirupas 250 ml refliuksui

Refluxaid sirupas 250 ml refliuksui

AQUAINT BABY 500 ml

AQUAINT BABY 500 ml

AQUAINT BABY 50 ml

6,21 €

AQUAINT BABY NATURAL

Natūralus, vandens ir hipochloro rūgšties pagrindu pagamintas higieninis skystis, skirtas rankų, odos, burnos bei kitų paviršių, kurie turi sąlytį su odą, valymui ir priežiūrai

50 ml

 

Sunaikina 99,9 % bakterijų per kelias sekundes!

 

Antibakterinis / Dermatologiškai bei kliniškai patikrintas / Tinka jautriai odai / Saugus prarijus / Nereikia nuplauti / Tinka kūdikiams nuo gimimo.

 

 

Prieinamumas: Sandėlyje
SKU
0076

Sudėtyje yra vanduo ir natūrali hipochloro rūgštis. Papurškus nereikia laukti, nušluostyti ar nuplauti, lieka tik vanduo. Saugu naudoti ant kūno (nuo gimimo), ant įvairių paviršių, ant įvairių daiktų, net ir ant tų, kurie turi kontaktą su burna. Idealiai tinka buteliukams, čiulptukams, dantų šepetukams. Nereikia praskiesti. Sudėtyje nėra alkoholio, kenksmingų cheminių medžiagų, konservantų bei kvapiųjų medžiagų.

 

Laikyti vėsioje vietoje (arba šaldytuve), ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių, vaikams nepasiekaimoje vietoje. Nemaišyti su kitais produktais / cheminėmis medžiagomis. Aquaint Baby Natural negali atstoti geriamojo vandens. Aliuminio bei aliuminio lydinio paviršiai po kontakto su Aquaint Baby Natural gali rūdyti. Negalima naudoti kaip vaistinio preparato.

Partijos Nr., Geriausias naudoti iki: žr. ant pakuotės.

 

Gamintojas. Vital Innovations Limited, Hatfield, Herts, AL10 9EW, Jungtinė Karalystė.

Importuotojas. UAB „Litfas“, Vytauto g. 6, LT-55175 Jonava, Lietuva, www.vaistas.lt

Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:AQUAINT BABY 50 ml