Atliktas ,,Medistus Antivirus“ pastilių efektyvumas kovojant su apvalkalėtaisiais virusais, sukeliančiais viršutinių kvėpavimo takų infekcijas.

Visi virusai, keliantys pasaulinės epidemijos grėsmę žmonių populiacijai, yra apvalkalėtieji virusai, tokie kaip gripo, herpeso, ŽIV, ZIKA virusai, ebolos virusas ir SARS koronavirusai (SARS-CoV).

2020-aisiais, akredituotoje laboratorijoje Vokietijoje pastilių virucidinis poveikis buvo išbandytas su modifikuotu Ankara virusu (MVA).Laboratorinių bandymų metu, minkštųjų pastilių tirpalas, sumaišytas su dirbtinėmis seilėmis, buvo išbandytas dviem metodais. Pirmiausia, naudojant vadinamąjį „grynųjų sąlygų“ metodą, kurį pasitelkus bandomosios medžiagos virucidinis poveikis matuojamas nepridedant galinčių trukdyti medžiagų. Kitas taikytas metodas buvo bandymas pagal „EBPO sąlygas“, atliekamas esant didelės apkrovos sąlygoms, į tirpalą pridedant baltymų, mucino ir mielių.

Abiem atvejais tais pačiais intervalais buvo suskaičiuoti likę virusai.

„Grynųjų sąlygų“ metodo atveju, „Medistus Antivirus“ minkštųjų pastilių virucidinis poveikis buvo aiškiai patvirtintas vos per 5 minutes.

„EBPO sąlygomis“, esant didelei baltymų, mucino ir mielių apkrovai, „Medistus Antivirus“ po 5 minučių sumažino pradinę virusų koncentraciją 3,5 logaritminių vienetų, o po 10 minučių – 3,67 logaritminių vienetų. Tai reiškia virusų apkrovos sumažinimą daugiau kaip 99,9 proc. per 10 minučių kontaktinio laiko.

Šie bandymų rezultatai aiškiai rodo ir patvirtina „Medistus Antivirus“ pastilių antivirusinį poveikį epidemijas sukelti galintiems apvalkalėtiesiems virusams.

Įsigyk čia