Šiomis dienomis vis dažniau girdime apie kosmetikos ir grožio priemonių žalą žmogaus organizmui dėl šių priemonių sudėtyse esančių cheminių medžiagų ar elementų. Vis daugiau yra kalbama apie sveiką gyvenseną, rūpinimąsi savo kūnu bei sveikata, todėl pamažu visas priemones yra pradedama rinktis atidžiau, yra skaitoma jų sudėtis.

Siekdami nekenkti savo sveikatai, žmonės vis labiau vertina produktus iš natūralių sudedamųjų medžiagų. Priemonių, kurių sudėtis yra natūrali, pasirinkimas ir naudojimas tampa savotiška mada. Galima teigti, kad tokia mada yra viena geriausių ir naudingiausių šiais laikais kilusių madų, kuri ne tik daro žmogų gražesnį, bet ir užtikrina, kad grožis ateitų geros sveikatos ir puikios savijautos dėka.

Ką žinome apie natūralias priemones?

Ekologija yra mokslas, tiriantis gyvųjų organizmų santykius su gyvenamąja aplinka, jų tarpusavio ryšius, gyvosios ir negyvosios gamtos sąveiką. Kuomet yra sakoma, kad produktas ar priemonė yra ekologiška, turima galvoje, kad produktas yra kuo mažiau perdirbtas ir kuo natūralesnis. Ekologijos temai  tapus itin aktualiai, žmonėms tapo žinomas ir naujas terminas -  EKO.

Šio termino daugelis nejučia ieško įvairių produktų, kuriuos planuoja įsigyti, sudėtyse. Terminas tarsi suteikia garantiją, kad žmogus sau nepakenks vartodamas perkamą priemonę, į produktą žiūrima palankiau. Tikriausiai vieni svarbiausių produktų, kurių sudėtis šiandien ypač svarbi, yra būtent grožio priemonės. Šio tipo priemonės yra tepamos ant kūno ar kitaip naudojamos kiekvieną dieną, todėl žmonėms yra aktualu, kad grožis būtų kuriamas kuo mažiau kenkiant sveikatai ir, netgi atvirkščiai, - ją puoselėjant.

Natūralios grožio priemonės

Pasirinkus savo grožį kurti naudojant natūralias grožio priemones, svarbu žinoti, kokios medžiagos ir kuo gali būti naudingos.

Plaukų priežiūros priemonių sudėtyse dažnai galima atrasti taukmedžio sviesto, alavijų, viksvuolės ir kokosų aliejaus. Šios sudėtinės medžiagos padeda puoselėti ir drėkinti plaukus, yra naudingos galvos odai, suteikia plaukams blizgesį ir malonų kvapą. Naudojant tokios sudėties priemones plaukai tampa švelnūs, yra lengvai šukuojami, stiprūs. Taigi naudodami natūralios sudėties plaukų priemones ne tik tiesiog išsiplaunate galvą nealinant plaukų cheminėmis medžiagomis, bet ir suteikiate neabejotiną grožio terapiją.

Kita kasdieninė priemonė, be kurios tikriausiai neišsiverčia nei vienas, yra dezodorantas. Jį pasirinkti gali būti itin sunku, nes dažnai dezodorantai kenkia fiziologinėms toksinų šalinimo funkcijoms, oda gali iššusti, parausti.

Natūralūs dezodorantai yra gaminami iš sėmenų aliejaus, kokosų ekstrakto, alavijų, damasko rožių vandens bei eterinių aliejų. Tokios sudedamosios medžiagos užtikrina, kad pažastų oda būtų veikiama švelniai, suteikiant gaivius aromatus. Svarbiausia yra tai, kad natūralios sudėties dezodorantai nekenkia odai bei jos funkcijoms, tačiau yra tokie pat veiksmingi kaip ir įprasti dezodorantai.

Gausu ir kitų natūralių grožių priemonių, kurios odą daro švelnesnę, gražesnę, drėgnesnę, tad Jums telieka pasirinkti tinkamiausią priemonę būtent Jūsų poreikiams.

Pradėkite dieną sveikai!

Grožį kuriame ne tik kremais, losjonais ir kitomis priemonėmis. Pirmas žingsnis grožiui siekti galimas vos atsibudus ryte ir paėmus į rankas arbatos puodelį.

Gerai žinoma, kad itin daug naudos žmogaus organizmui duoda geriama žalioji arbata. Geriant žaliąją arbatą sumažėja pavojus susirgti navikinėmis ligomis, patirti širdies infarktą, pagerėja virškinimas, stiprėja imunitetas. Žaliojoje arbatoje gausu kofeino, todėl žmogus tampa gyvybingesnis, jam pasidaro lengviau dirbti protinį darbą.

Taigi būtent žaliojoje arbatoje yra gausu veikliųjų medžiagų, kurios gerina savijautą ir sveikatą, o, pripažinkim, kad sveikas žmogus = gražus žmogus.

 

Apibendrinus, natūralios grožio priemonės skirtos gydyti ir lepinti save su tikslu spinduliuoti sveiką ir natūralų grožį. Siekiantiems to tikslo, rekomenduojama rinktis EKO grožio preparatus.