Fytofontana Aurecon junior ausų purškalas, 30 ml

Fytofontana Aurecon junior ausų purškalas, 30 ml

Fytofontana Aurecon ausų purškalas, 50 ml, Negyvosios jūros vandens tirpalas su alavijų ekstraktu

7,53 €

Fytofontana Aurecon ausų purškalas, 50 ml

Negyvosios jūros vandens tirpalas su alavijų ekstraktu

Medicinos priemonė

 

Paskirtis. Aurecon ausų purškalas yra natūralus, neagresyvus joninis tirpalas, kuris suardo ausų sierą nedirgindamas ausies būgnelio ar išorinio ausies kanalo. Tinka kasdienei higienai, apsaugo ausies kanalą nuo užsikimšimo dėl susikaupusios ausų sieros ir mažina ausų sieros perteklių. Aurecon ausų purškalo sudėtyje yra aktyviųjų jūrinės kilmės mikroelementų, alavijų ekstrakto, o dėl teigiamo stoginių šilropių poveikio gali padėti palengvinti ausų skausmą ir uždegimą.

Prieinamumas: Sandėlyje
SKU
0837

Savybės

Dėl nepakankamos išorinės ausies higienos priežiūros gali pablogėti ausies kanalo pralaidumas, o tai gali sukelti ne tik klausos pablogėjimą, bet ir sudaryti palankias sąlygos mikroorganizmams, sukeliantiems rimtų pasekmių galinčius turėti sveikatos sutrikimus.

Ausų siera yra labai tanki fiziologinė medžiaga, kurią išskiria sieros liaukos, išsidėsčiusios visoje išorinio klausos kanalo dalyje. Įprastomis aplinkybėmis ausų siera apsaugo ausų kanalus nuo įvairių infekcijų. Ausų siera pasklinda išilgai išorinės vidinio klausos kanalo dalies. Dėl per didelio ausų sieros kiekio arba nepakankamos higienos gali susidaryti ausų sieros sankaupų. Jos dar vadinamos ausų sieros kamščiu. Šis kamštis gali sutrikdyti tinkamą ausies funkciją ir sukelti ausies niežulį, ūžesį ausyje ir pabloginti klausą.

Susidarius per dideliam ausų sieros kiekiui, būtina reguliariai laikytis išorinių klausos kanalų higienos, naudojant neagresyvias priemones. Aurecon ausų purškalas - Negyvosios jūros tirpalas su alavijais - tai natūralus, neagresyvus joninis tirpalas, kuris skaido ausų sierą nedirgindamas ausies būgnelio ar išorinio ausies kanalo. Jis specialiai skirtas įprastinei higienai, apsaugo nuo ausies kanalo užsikimšimo ausų siera ir mažina ausų sieros perteklių.

Aurecon ausų purškalo sudėtyje yra aktyviųjų jūrinės kilmės mikroelementų, alavijų ekstrakto, o dėl teigiamo stoginių šilropių poveikio gali padėti palengvinti ausų skausmą ir uždegimą.

Aurecon ausų purškalas yra švelnus, saugus ir veiksmingas ausų higienos sprendimas.

 

Tirpalą rekomenduojama naudoti

  • Kaip pakaitalą vatos pagaliukams. Netinkamas vatos pagaliukų naudojimas gali pakenkti ausiai ir būti ausų sieros kaupimosi išorinio ausies kanale priežastimi, dėl ko gali susidaryti ausų sieros kamštis.
  • Produktas skirtas išorinės ausies uždegimo profilaktikai - dėl baseino vandenyje sušlapusios ausų sieros.
  • Produktas skirtas visoms amžiaus grupėms, ypač vyresnio amžiaus žmonėms, kurie paprastai kenčia nuo vadinamosios „sausos konsistencijos“ ausų sieros.
  • Produktas tinka žmonėms, nešiojantiems klausos aparatus, dirbantiems dulkėtoje aplinkoje ir veikiamiems įvairių atmosferos slėgio pokyčių (narams, alpinistams, dirbantiems lėktuvuose ar jais keliaujantiems).

 

Taip pat yra ir kitų tinkamų ausų higieną padedančių palaikyti produktų, kurie gali būti naudojami kartu su Aurecon ausų purškalu, t. y. Aurecon ausų lašai, kurie yra kito išorinės ausų higienos etapo dalis. Šie produktai sumažina nusėdusios ausų sieros perteklių ir ją tampa lengviau pašalinti, todėl išorinio klausos kanalo valymas tampa lengvesnis ir efektyvesnis. Lašus rekomenduojama naudoti 10-15 minučių prieš naudojant Aurecon ausų purškalą.

Naudojimas

  • Įkiškite Aurecon ausų purškalo antgalį į ausį ir, laikydami purkštuką prie ausies angos, į kiekvieną ausies landą įpurkškite po 1-2 įpurškimus, 1-2 kartus per dieną.
  • Šiek tiek palenkite galvą į šoną, kad užtikrintumėte, jog skystis pateks į ausį.
  • Jei reikia, pakartokite. Po kiekvieno naudojimo nuplaukite antgalį drungnu vandeniu.

 

Atsiradus bet kokioms ausų problemoms, nenuvertinkite jų ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Atsargumo priemonės

Preparatas skirtas įprastai higienai, o ne gydymo tikslais!

Nenaudokite, jei sergate klausos organų ligomis, esant pradurtam ausies būgneliui arba jei ausyje yra svetimkūnis!

Nekiškite purškiklio antgalio į ausį per giliai, kad jos nepažeistumėte ir nesudirgintumėte!

Senyvo amžiaus arba mažiau judrūs žmonės turėtų naudoti preparatą padedami kito asmens.

Galimi spalvos pokyčiai ir smulkios nuosėdos gali atsirasti dėl preparato sudėtyje esančių augalinės kilmės medžiagų ir neturi įtakos produkto kokybei.

Laikymo sąlygos

Laikykite originalioje pakuotėje, 5-25 °C temperatūroje. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudokite tirpalo pasibaigus ant pakuotės nurodytam tinkamumo vartoti laikui.

Sudėtis

Vanduo, jūros druska (Maris Sal), stoginių šilropių (Sempervivum tectorum) ekstraktas , polisorbatas 20, fenoksietanolis, etilheksilglicerinas, tikrųjų alavijų (Aloe barbadensis) ekstraktas, benzalkonio chloridas. 

Pakuotė

50 ml buteliukas su antgaliu

Tinkamumo laikas

Žr. ant pakuotės.

Gamintojas

Herb-pharma“ AG Schweiz, Waldmannstrasse 6, 8001 Ciurichas, Šveicarija, www.fytofontana.com

Platintojas

UAB “Litfas”, Vytauto g.6, LT-55175 Jonava, Lietuva, www.vaistas.lt

 

Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Fytofontana Aurecon ausų purškalas, 50 ml, Negyvosios jūros vandens tirpalas su alavijų ekstraktu