Aromaterapinis aliejų mišinys “CALME CALM YOUR MINDS – CALM YOUR BODY”, 100 ml

Aromaterapinis aliejų mišinys “CALME CALM YOUR MINDS – CALM YOUR BODY”, 100 ml

,,Puressentiel

,,Puressentiel" Eterinių aliejų mišinys difuzoriams ,,RELAX", 30 ml

,,Puressentiel" RUTULINIS PIEŠTUKAS RAUMENIMS IR SĄNARIAMS, 75ml

14,90 €

Medicinos prietaisas

SKAUSMUI MALŠINTI

Tiesioginis ir ilgai išliekantis poveikis

Tūris - 75 ml

  • Masažinis rutulinis antgalis.
  • Sudėtyje yra 14 eterinių aliejų.
  • 100 % gryni ir natūralūs eteriniai aliejai.
  • Skirtas naudoti nuo 7 metų amžiaus.
  • Kliniškai įrodytas veiksmingumas.
  • Sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, sintetinių kvapiųjų medžiagų, mineralinių aliejų.

 

Botaniškai ir biochemiškai apibrėžti eteriniai aliejai – EOBBD

Prieinamumas: Sandėlyje
SKU
0540

Raumenų ir sąnarių rutulinis pieštukas rekomenduojamas nuo ūmaus ar lėtinio raumenų ir sąnarių skausmo kenčiantiems asmenims [kaklo, nugaros, raumenų sustingimas, skausmas, mėšlungis ir t.t.]. Masažinio rutulinio antgalio ir 14 atpalaiduojantį kvapą turinčių eterinių aliejų [kajeputų, tauriųjų didramunių, gvazdikėlių, rutulinių eukaliptų, žiemkenčių, kadagių, levandinų, kvapiųjų mairūnų, pipirmėčių, penkiagyslių mirtenių, muskato riešutų, paprastųjų pušų, rozmarinų, terpentino] derinys – tai natūralus būdas palaikyti gerą savijautą ir sumažinti skausmą.

 

Veiksmingumas įrodytas klinikiniame tyrime*, kurį prižiūrėjo gydytojas ir fizioterapeutas. Klinikinio tyrimo metu įrodytas produkto veiksmingumas: skausmo intensyvumo sumažėjimas, raumenų atsipalaidavimas, greitas palengvėjimas, ilgalaikis raminamasis poveikis, įtampos ir raumenų spazmų sumažėjimas, pagerėjęs komfortas, mobilumas, lankstumas, fizinis aktyvumas, įskaitant kasdienę veiklą (vairavimas, apsirengimas ir prausimasis, nešimas ir t. t.).

*43 tiriamųjų, 4 savaičių trukmės klinikinis tyrimas.

 

Gamintojas. Prancūzija.

 

Laboratoire PURESSENTIEL IRELAND, Ltd.

Harcourt centre, Harcourt Road, Dublin 2, Airija

Naudojimas. Gerai supurtykite ir 3 kartus per dieną tepkite ant skausmingų raumenų ar sąnarių (nugaros, kaklo, pečių, alkūnių, riešų, rankų, klubų, kelių, šlaunų, blauzdų, čiurnų, pėdų ir pan.) vietų. Masažinis rutulinis antgalis idealiai tinka masažuoti skausmingas vietas ir skatinti raumenų atpalaidavimą. Visada galite naudoti didesnį produkto kiekį ir atlikti masažą rankomis. Po naudojimo nusiplaukite rankas.

 

Įspėjimai. Nerekomenduojama naudoti jaunesniems nei 7 m. amžiaus vaikams, besilaukiančioms ar krūtimi maitinančioms moterims, asmenims, kuriems yra pasireiškęs konvulsinio ar epileptinio pobūdžio sutrikimas, ar asmenims, kurie yra alergiški salicilatams. Vaistinius preparatus vartojantys asmenys ar vaikai dėl priemonės naudojimo turėtų pasitarti su sveikatos priežiūros specialistu. Saugokite, kad nepatektų į akis, ant odos ar gleivinės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Alergiški žmonės pirma turėtų patikrinti poveikį ant odos. Tik išoriniam naudojimui.

 

Platintojas. UAB „Litfas“, Vytauto g. 6, LT-55175 Jonava, Lietuva, www.vaistas.lt

 

Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:,,Puressentiel" RUTULINIS PIEŠTUKAS RAUMENIMS IR SĄNARIAMS, 75ml