Magnio kūno losjonas su Vitaminu D3

Magnio kūno losjonas su Vitaminu D3

OSIMAGNESIUM Magnio vonios druska 1000 gramų

OSIMAGNESIUM Magnio vonios druska 1000 gramų

Magnio kūno losjonas OptiMSM

22,00 €
35% ŐSIMAGNESIUM magnio aliejus, taukmedžio sviestas, migdolų aliejus ir MSM, kuris užtikrina geresnę absorbciją ir suteikia papildomą naudą.
Prieinamumas: Sandėlyje
SKU
0083
ŐSIMAGNESIUM kosmetikos priemonės gaminamos iš 250 milijonų metų amžiaus, išskirtinai gryno jūros vandens, kuris išgaunamas iš senosios Cechšteino (vok. Zechstein) jūros dugno 1800–2000 m. gylyje. Senoji Cechšteino jūra yra Šiaurės Europoje, Europos permio baseine, kuris driekiasi nuo rytinės Anglijos pakrantės iki šiaurės Lenkijos ir Lietuvos vakarų. Šis ypatingas jūros vanduo pastaruosius 250 milijonų metų išliko nepaliestas šiuolaikiniam pasauliui būdingų teršalų, nes buvo izoliuotas giliai po žeme. Žodis „Zechstein“ vokiečių kalba reiškia „kietas akmuo“, tai taip pat susiję su ilgaamžiškumu ir nepavaldumu laikui. Pagrindinė šios jūros vandens sudedamoji dalis yra 31% koncentracijos magnio chloridas. Magnio teikiama nauda sveikatai: - Suteikia energijos - Padeda išvengti osteoporozės - Mažina raumenų skausmus - Subalansuoja PH pusiausvyrą - Reguliuoja kraujo spaudimą - Nuramina Vis daugiau tyrimų patvirtina, kad magnio absorbcija per odą gali būti labai naudinga ir efektyvi.
Dozavimas 5 ml (viename arbatiniame šaukštelyje) yra 150 mg gryno magnio, 650 mg OptiMSM. Rekomenduojama naudoti kasdien. 200 ml / 6,76 oz
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Magnio kūno losjonas OptiMSM