ACMED™ kremas su 20% azelaino rūgštimi, 75 ml

ACMED™ kremas su 20% azelaino rūgštimi, 75 ml

Atpalaiduojantis aromaterapinis mišinys “CALME CALM YOUR JOINTS”, 20 ml

Atpalaiduojantis aromaterapinis mišinys “CALME CALM YOUR JOINTS”, 20 ml

Kremas randų mažinimui „Exscar ΤΜ“, 30 ml

25,00 €

Exscar ΤΜ kremas  - tai efektyvi neinvazinė medicinos priemonė skirta randų gydymui.

  • ExscarΤΜ kremas skirtas naujų ir senų randų gydymui.
  • Kremo sudėtyje esantys ingredientai ramina odą bei atstato drėgmės lygį odoje.
  • Kremo sudėtis praturtinta simondsijų sėklų aliejumi, europinių alyvmedžių vaisių aliejumi bei tikrojo alavijo lapų sultimis.

Medicinos prietaisas

Pakuotė: 30 ml.

Patikrinta dermatologų        CЄ

Prieinamumas: Sandėlyje
SKU
0441

ExscarΤΜ kremas  - tai efektyvi neinvazinė medicinos priemonė skirta randų gydymui. Randas, tai matomas odos nelygumas atsiradęs užgijus žaizdai. Randai gali būti labai įvairūs priklausomai nuo žaizdos dydžio, vietos ir odos polinkio į randėjimą.

Indikacijos

ExscarΤΜ kremas skirtas naujų ir senų randų gydymui. Rekomenduojama naudoti randams atsiradusiems dėl aknės, nudegimų, odos infekcijų, chirurginių operacijų.

Sudėtyje esantis natrio hialuronatas ir dimetikonas padeda sukurti apsauginį sluoksnį ant ir aplink randą, tuo pačiu ingredientai ramina odą, atstato drėgmės lygį odoje, skatina odos audinio atsinaujinimą ir padeda atstatyti odos barjerinę funkciją. Tai gali padėti suminkštinti randus ir atstatyti odos elastingumą, todėl randai tampa vizualiai mažiau matomi. Be to gali sumažėti odos raudonis, spalvos pakitimai ir defektai. 

Taip pat kremo sudėtyje yra mastikinės pistacijos aliejus, simondsijų sėklų aliejus, europinių alyvmedžių vaisių aliejus, krotono medžio dervos ekstraktas, alfa-tokoferolio acetatas (vitaminas E), tikrojo alavijo lapų sultys, pantenolis, glicerinas.

Gamintojas: BODERM SA, 6, Panou Gavala Str., Industrial Park Agiou Stefanou, 14565, Attica, Graikija. Tel.:+302107707595. 

Platintojas: UAB „Bioklinika“, Studentų g. 37, LT-51364 Kaunas.

Naudojimas

Įmasažuokite nedidelį kiekį kremo į randą ir plotą aplink nuo 2 iki 3 kartų per dieną. Leiskite išdžiūti ir nenuplaukite vandeniu. Užtepus kremą nusiplaukite rankas. Kremą galima naudoti suaugusiems ir vaikams.

Specialūs įspėjimai

Tik išoriniam naudojimui. Negalima tepti ant atviros žaizdos. Venkite kontakto su akimis, produktui patekus į akis, gausiai plaukite vandeniu. 

Laikyti sausoje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 28°C temperatūroje.

Iškilus klausimams, kreipkitės į gydytoją ar vaistininką. 

Jei produkto nurijote, kreipkitės į apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą tel. +370 5 236 2052 arba +370 687 53 378.

Pistacia lentiscus oil, simmondsia chinesis seed oil, olea europea fruit oil, croton lechleri resin extract, tocopheryl acetate, aloea barbadensis leaf juice, panthenol, glycerin, sodium hyaluronate, dimethicone, kitos pagalbinės medžiagos.

Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Kremas randų mažinimui „Exscar ΤΜ“, 30 ml